>

Pagrindimas dėl atsisakymo pirkti iš CPO katalogo

Pirkimo budo keitimo iš CPO katalogo į atvirą tarptautinį konkursą.

Pirkimo numeris

Pirkimo pavadinimas

Pirkimo būdas

Priežastys, dėl ko neperkama per CPO

Nr. 1462

Nešiojami kompiuteriai su monitoriais

Atviras taptautinis konkursas

CPO kataloge pateikti kompiuteriai ir priedai neatitinka specifikacijos pagal šiuos parametrus:
1. Visi komponentai įskaitant darbine stotelę (dokeris) turi būti tuo paties gamintojo, CPO kataloge toks reikalavimas neegzistuoja;
2. Reikalinga didesne nei standartinė kompiuteriu vidinę talpą 256GB ir kad kietojo disko, kuris bus įmontuotas, suderinamumas su kitais komponentais būtų patvirtintas gamintojo, CPO kataloge toks reikalavimas neegzistuoja.

 

CPO kataloge pateikti mobilūs telefonai (toliau – telefonai)  neatitinka specifikacijos pagal šiuos parametrus:

  1. CPO kataloge siūlomų telefonų baterijos talpa yra ne mažesnė nei 3500 mAh. Perkančiajai organizacijai  dėl intensyvaus naudojimo yra reikalinga ne mažiau negu 5000 mAh baterijos talpa.

  2. Dėl intensyvaus naudojimo telefonai tūri būti aprūpinti dėklu-nugarėle ir turėti papildomą ekrano apsaugą, CPO kataloge telefonai yra standartinės komplektacijos,  be minėtų papildomų priedų. Telefono ilgaamžiškumui užtikrinti šios priemonės yra labai svarbios.

  3. Kadangi telefonai bus naudojami nuotoliniams susitikimams, jie turi būti aprūpinti priekinėmis foto kameromis, kuriu raiška yra ne mažesnė nei 18 MP, CPO kataloge toks reikalavimas neegzistuoja.

  4. Planuojamas intensyvus telefonų naudojimas už darbo vietos ribų – susitikimuose ir / arba komandiruotėse. Didesnis telefono ekranas padės tausoti darbuotojų regėjimą. Pagal Perkančiosios organizacijos reikalavimus telefono ekranas turi būti didesnis nei 6,3 colio, tuo tarpu CPO kataloge siūlomų telefonų ekrano dydis yra nuo 5,6 iki 6,3 colio.

  5. Perkančioji organizacija pageidauja  ilgiau išlaikyti perkamų telefonų aktualumą ir saugumą, todėl perkamas telefonas turėtų būti 2021 išleidimo metų, tuo tarpu pagal CPO kataloge keliamus reikalavimus jie gali būti 2019 metų.


Kompiuteriai perkami specifiniams tikslams su nestandartinėmis techninėmis charakteristikomis.

Pirkimo numeris

Pirkimo pavadinimas

Pirkimo būdas

Priežastys, dėl ko neperkama per CPO

1141

Nešiojami kompiuteriai su monitoriais geografinių duomenų apdorojimui

Neskelbiama apklausa

CPO kataloge nustatyti per žemi reikalavimai pirkimo objektui. CPO kataloge nustatyta, kad:
1. kompiuterio procesoriaus našumas – ne mažiau nei 11000, o reikiamas perkamo kompiuterio našumas turi būti ne mažiau nei 21700;
2. kompiuterio vidinės neintegruotos vaizdo plokštės našumas – ne mažiau nei 6500, o reikiamas našumas – ne mažiau nei 14500.
CPO kataloge nesiūlomos ausinės, kurios įsideda į ausis.

Atnaujinimo data: 2023-12-11