>

Duomenų analitikas/programuotojas

Duomenų analitikas / programuotojas, dirbantis pagal projektinę darbo sutartį, atlyginimas 2 100–3 400 EUR (neatskaičius mokesčių)


Paskirtis: Valstybės duomenų, reikalingų sprendimams priimti, įgalinimas Valstybės duomenų valdysenos informacinėje sistemoje (VDV IS) – duomenų srautų tvarkymas, duomenų analizė, švieslenčių, ataskaitų, rodiklių rengimas, duomenų parengimas atverti ir teikti visuomenei.


Pagrindinės funkcijos:

 1. Analizuoja naujus metodologinius ir technologinius duomenų apdorojimo ir įsisavinimo sprendimus ir jų naudojimo galimybes bei teikia siūlymus dėl jų taikymo.

 2. Rašo ir prižiūri programos kodą, skirtą duomenų apdorojimui, nustatytą instrukcijose ir techninių sąlygų aprašuose, peržiūri, tvarko ar tobulina esamas programas, siekdamas didinti veiklos veiksmingumą ar pritaikyti jas naujiems reikalavimams.

 3. Sudaro ir tvarko automatines duomenų apdorojimo darbų sekas, rengia programos kūrimo dokumentus.

 4. Analizuoja gautų duomenų kokybę taikydamas matematinius ar statistinius metodus, informuoja apie aptiktus neatitikimus.

 5. Rengia duomenų analizes, teikia įžvalgas, ataskaitas, reikalingas priimant sprendimus.


Reikalavimai:

 1. aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas / aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu;

 2. ne mažesnė nei vienų metų darbo su bent vienu programiniu paketu (Python, R, SQL, ScalaJava ar pan.) patirtis;

 3. anglų kalba pažengusio vartotojo B1 lygiu.


Siūlome:

 • nuotolinį darbą (dalį darbo laiko galima dirbti iš namų);

 • 2 100–3 400 EUR (neatskaičius mokesčių) darbo užmokestį, priklausomai nuo išsilavinimo, darbo patirties, žinių ir kompetencijų;

 • savirealizacijos galimybę kūrybiškame darbe;

 • projektinę darbo sutartį.

 

Gyvenimo aprašymų laukiame el. paštu: [email protected].

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atnaujinimo data: 2023-12-11